Patio – Patrycja Gołza

Tel. +48 697 176 068

Architektura

PARTEROWY do 150m2

Dom parterowy o powierzchni użytkowej 142m2 z poddaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony. Dach wielospadowy o nachyleniu 27 st.

Dom z poddaszem użytkowym

Klasyczny dom z nutą nowoczesności w postaci płaskich dachów nad częścią garażową i gospodarczą. Dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 189m2. Kolorystyka elewacji w ukochanej wersji przez inwestorów : biel, szarość i drewno.  

Parterowy dom jednorodzinny

Klasyczny parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 188m2. Dach kryty płaską dachówką ceramiczną w kolorze szarym. Prostą elewację z białego tynku zdobi szara okładzina klinkierowa. Całość kolorystyki biało szarej ocieplają akcenty drewniane w postaci stolarki okiennej oraz podbitki dachu.

Modernizacja Domu Jednorodzinnego

Projekt modernizacji domu jednorodzinnego utrzymany został w nowoczesnym stylu. Zaprojektowano nowe przeszklenia, attyki, dodatkowy garaż oraz zadaszone miejsce na składowanie drewna. Elewacja zachowana w kolorystyce biało szarej z dodatkiem drewna.

Projekt modernizacji elewacji budynków

Projekt modernizacji elewacji budynku mieszkalnego i budynków gospodarczych.

Stoisko targowe, Gardenia 2013

Biel w kontraście z pomarańczowymi regałami oraz piękną zielenią roślinności. Cały charakter stoiska podkreślony oświetleniem.