Patio – Patrycja Gołza

Tel. +48 697 176 068

Geometryczne wnętrze

f08495505b6bbe2efd52638c07d4ac5fFERM LIVING

Trendy wnętrz ulegają ciągłym zmianą, tak jak w świecie mody. W tym sezonie jednym z kluczowych trendów w wystroju wnętrz są geometryczne wzory, które mogą być łatwo włączone w aranżacji wnętrz każdego pomieszczenia. Geometryczne akcenty m.in. wielościany, sześciokąty, zygzaki, okręgi, itp., komponowane w stonowanych odcieniach lub w wyrazistych barwach możemy zauważyć dziś wszędzie począwszy od tapet do elementów dekoracyjnych…

Istnieje mnóstwo sposobów na wprowadzenie geometrycznych akcentów do wnętrz. Najbardziej popularnym a zarazem odważnym zabiegiem jest użycie tapety, która tworzy scenerie do elementów wyposażenia wnętrza. W przypadku gdy wybierzemy  tapetę w odważnych kolorach starajmy się dobierać dodatki stonowane oraz dopasowane kolorystycznie.

W przypadku, gdy nie chcemy zastosować mocnego akcentu wnętrzarskiego w postaci tapety możemy również wprowadzić „geometryczne trendy”  w bardziej subtelniejszy sposób. Wystarczy wypełnić wnętrze pomieszczenia  elementami dekoracyjnymi, takimi  jak np.: dywan, narzuta, koc lub poduszki z geometrycznym aplikacjami. Pamiętajmy tylko że w tym przypadku tłem do scenografii graficznych niech będą stonowane kolory np.: ścian, mebli. Wprowadzając geometryczne akcenty ożywimy swoje wnętrze a zarazem  będziemy na bieżąco z najnowocześniejszymi trendami.