Patio – Patrycja Gołza

Tel. +48 697 176 068

o Mnie

Patio – to studio architektury, które podejmuje różnorodne zadania projektowe. Zajmuje się projektowaniem architektury, projektowaniem wnętrz oraz wykonywaniem wizualizacji.

Patrycja Nowicka, właścicielka pracowni jest absolwentka wydziału Architektury  Politechniki Poznańskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka. Swoje doświadczenie zawodowe wyniosła z poznańskich i konińskich biur projektowych. Na bieżąco śledzi aktualne trendy w architekturze i projektowaniu wnętrz  poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach.

Studio tworzy projekty skierowane do klientów poszukujących nietuzinkowych, indywidualnych rozwiązań, pod każdym względem dopasowanych do ich charakteru i stylu życia. W swoich projektach dba o funkcjonalne rozwiązania przestrzeni połączone z doborem nowoczesnych materiałów i ergonomicznych rozwiązań.

Doświadczenie oraz pasja poparta współpracą z branżystami posiadającymi potrzebne w zakresie projektowania uprawnienia pozwala tworzyć pełno zakresowe projekty architektoniczne.

Zapraszam do współpracy
mgr inż. arch. Patrycja Nowicka